WAŻNE!

Po zainstalowaniu systemu Windows (95, 98, 7, 10, Vista, ME, XP) koniecznie zainstaluj wszystkie aktualizacje zanim podłączysz komputer do sieci Internet. Zalecamy również włączenie zabezpieczeń oraz instalację programu antywirusowego.


TELEFONIA VoIP

Indywidualne informacje i pomoc dotyczącą wybranego pakietu telefonicznego (ceny połączeń, biling, blokady, statystyki itp.) znajdziesz w panelu abonenta.

JAK SAMODZIELNIE PRZEPROWADZIĆ TEST PRĘDKOŚCI ŁĄCZA

W dokumencie zdnajdującym się pod poniższym linkiem znajdują się informacje dotyczące przeprowadzania testów prędkości połączenia internetowego. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

PORTAL ABONENTA INFO-NET

Portal Abonenta INFO-NET jest narzędziem w postaci portalu internetowego dostępnego pod adresem https://portal.in.net.pl, służącym przede wszystkim do obsługi faktur w formie elektronicznej. Umożliwia on również Abonentom - między innymi - uzyskanie dostępu do informacji o Usługach świadczonych na ich rzecz oraz innych funkcjonalności. W miarę pojawiania się nowych możliwości technicznych Portal będzie rozwijany i wzbogacany o nowe funkcje.

Możliwość korzystania z Portalu Abonenta INFO-NET mają Abonenci którzy spełniają wszystkie poniższe warunki:

  • prawidłowo dokonali rejestracji Abonenta na stronie https://portal.in.net.pl lub w BOK Operatora;
  • ustawili poprawnie Hasło dostępu do Portalu zgodnie z instrukcjami otrzymanymi w procesie pierwszego logowania do Portalu;
  • zaakceptowali Regulamin Portalu;
  • zaakceptowali otrzymywanie faktur w formie elektronicznej;
  • wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla korzystania z Portalu, przede wszystkim w zakresie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej.

W chwili obecnej Abonenci korzystający z Portalu Abonenta INFO-NET mają możliwość podglądu i pobierania faktur za świadczone na ich rzecz usługi, sprawdzenia stanu swoich rozliczeń i zarejestrowanych wpłat za usługi, a także podglądu swoich danych osobowych i kontaktowych. Za pomocą Portalu można również przesyłać wiadomości do Operatora usług.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat funkcjonalności Portalu Abonenta INFO-NET udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi klienta firmy INFO-NET.

Skip to content