Telewizja


W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!


Przede wszystkim telewizja HD

Cyfrowa Telewizja Kablowa INFO-NET


To nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz.


Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

Pakiety Premium

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie - klikasz i oglądasz wybrany pakiet.

Aktualne Pakiety

JAMBOX PLUS Bogaty

Zawiera 176 kanałów w tym 114 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

JAMBOX PLUS Korzystny

Zawiera 138 kanałów w tym 86 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

JAMBOX PLUS Podstawowy

Zawiera 82 kanałów w tym 47 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Pakiety Tematyczne

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem!

Pakiety Tematyczne
Pakiety Premium

Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

Pakiety Premium
Skip to content