Telewizja


W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!


Przede wszystkim telewizja HD

Cyfrowa Telewizja Kablowa INFO-NET


To nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz.


Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

Pakiety Premium

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie - klikasz i oglądasz wybrany pakiet.

Aktualne Pakiety

Wielotematyczny Super HD

Zawiera 186 kanałów w tym 110 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Wielotematyczny HD

Zawiera 173 kanałów w tym 98 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Mini HD

Zawiera 136 najpopularniejszych kanałów w tym 77 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych.


Pakiet Mini HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.

Mikro HD

Zawiera 76 kanałów w tym 44 w najwyższej jakości HD.

Pakiety tematyczne

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię tematyczne pakiety telewizyjne za pomocą pilota. Gotowe!

Pakiety Tematyczne
Pakiety Premium

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży - klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Pakiety Premium

Wielotematyczny Super HD

70,90/miesiąc

  • Umowa na 24 miesiące

Wielotematyczny HD

60,90/miesiąc

  • Umowa na 24 miesiące

Wielotematyczny Mini HD

41,90/miesiąc

  • Umowa na 24 miesiące

Mikro HD

28,00/miesiąc

  • Umowa na 24 miesiące
Skip to content