Aktualności


19 kwietnia 2019

Życzenia Świąteczne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. życzy INFO-NET
15 kwietnia 2019

Ważne zmiany od 15 maja 2019 roku.

Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 maja 2019 roku wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/1971 wprowadzające m.in. regulowane maksymalne stawki za połączenia telekomunikacyjne (0.19 Euro za minutę połączenia głosowego i 0.06 Euro za SMS) wewnątrz Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dla Abonentów naszych usług oznaczać to będzie obniżenie cen niektórych połączeń międzynarodowych. Nowy Cennik Cyfrowej Telefonii Stacjonarnej INFO-NET, uwzględniający wprowadzane zmiany wejdzie w życie z dniem 15 maja 2019r, mogą go Państwo pobrać korzystając z linków poniżej, będzie także dostępny w naszym Biurze Obsługi Klienta.
30 marca 2019

Twój domowy router – wróg czy przyjaciel?

CZY INTERNET NIE DZIAŁA ZBYT WOLNO? Czy zasięg Wifi jest wystarczający w całym domu? Co wpływa na komfort korzystania z internetu przez WiFi? Stary czy nowy router, jednoantenowy czy wieloantenowy? Jaka będzie różnica i jaki wybrać?
Skip to content