O NAS

INFO-NET

to lokalny operator telekomunikacyjny świadczący usługi teleinformatyczne na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych nr 766 i funkcjonujący na lokalnym rynku od 2000 roku. Dysponujemy własną siecią teleinformatyczną zbudowaną w technologii światłowodowej, obejmującą coraz większy obszar, stale rozbudowywaną. Obecnie w rejonie Tarnowa i okolic posiadamy ponad 500 km sieci światłowodowej (dane na lipiec 2018).

Główne zakresy usług oferowanych przez INFO-NET:


Dzięki własnej sieci światłowodowej, zintegrowanej z sieciami kooperujących operatorów kontynuujemy wieloletnią lokalną tradycję zapewniania abonentom możliwości wykorzystania wysokiej przepustowości w przystępnych cenach, budowaną we współpracy z nieistniejącą już firmą Internet Solutions. Jako lokalny, regionalny operator jesteśmy w stanie elastycznie reagować na szybkie zmiany sytuacji w naszym mieście. Ponad dziesięć lat doświadczeń sprawia, że zauważamy wyjątkowość naszego regionu w nielimitowanym i nie ograniczanym dostępie do sieci LAN w standardzie 100 Mbps, modelu który od tak wielu lat doskonale funkcjonuje, tworzony i rozwijany przez tarnowskie firmy, budząc zazdrość i niedowierzanie w większości polskich miast. Od wielu lat standard wszystkich nowych przyłączy światłowodowych FTTH to 2,5 Gb/s / 1,25 Gb/s

Początkiem 2011 roku uruchomiliśmy własną niezależną usługę telefonii stacjonarnej opartą na nagrodzonej w 2007 roku złotym medalem Intertelecom platformie telekomunikacyjnej iqSystem będącej dziełem tarnowskiej firmy Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne. Tu również zobowiązujemy się do kontynuacji lokalnych tradycji, zapewniając abonentom zarówno naszej telefonii jak i abonentom kooperujących operatorów, bezpłatne i nielimitowane rozmowy pomiędzy sobą, optymalnie skonstruowane taryfy i atrakcyjne ceny połączeń.

Skip to content